nohy2

PÉČE O NOHY


•   pedikúra - základní péče
•   lakování a zdobení
•   uvolňující maska
•   masáž chodidel
•   peeling chodidel

Mokrá pedikúra

cca 60 min.

Obsahuje: případné odlakování nehtů, revitalizační lázeň se speciální solí změkčující vodu, následuje dezinfekce pokožky nohou, diagnóza vašich chodidel, odstranění otlaků, popř. kuřích ok, úprava nehtů popřípadě zbroušení ztluštělých nehtů, dále odstranění zarůstání nehtů, čištění a desinfekce nehtových valů, zapilování nehtů. Následuje nanesení výživného krému s obsahem včelího vosku. Chodidla jsou lehká a uvolněná.

nohy1

Masáž plosky nohy s maskou

cca 30 min. (bez pedikúry a ošetření nehtů)

Obsahuje: masáž plosky nohy s vyživujícím krémem s obsahem včelího vosku, aplikace krému a masky na nárty a plosky nohou.
Maska plní dvě důležité funkce - zvyšuje absorpci a maximalizuje hydrataci a následné udržení vlhkosti ve spodních vrstvách pokožky (stejně jako náplast v medicíně, která pod sebou dokáže koncentrovat hojivé látky). Po jemném, ale důkladném odstranění masky, je patrný zjemňující a čistící efekt, který napomáhá k omlazení pokožky a podporuje tvorbu nových buněk.

Proč chodit pravidelně na pedikúru?

Každý den ujdeme přibližně 6 - 8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Nohy jsou většinou po celý den uzavřeny v neprodyšných botách, potí se, mačkají v těsných dámských střevíčkách. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče.
Studio Kamilla, Masarykovo náměstí 59, Bystřice nad Pernštejnem 593 01  
All Rights Reserved Webdesign by RK © 2011