BODYSTYLING

Co je bodystyling?

Bodystyling je cvičební program, který za pomoci váhy vlastního těla a jednoduchých pomůcek pomáhá formovat postavu. K tomu aby naše tělo vypadalo krásně je nezbytné správné držení těla a proto se na hodinách budeme věnovat nejen formování problematických partií těla (bříško, stehna, zadeček), ale také svalům které tolik nepoužíváme a tudíž mohou ochabovat a způsobovat nám bolesti (svaly zádové, mezilopatkové a svaly kolem páteře). Další částí hodiny je kardio cvičení, tedy takové které udržuje vysokou tepovou frekvenci a rozehřívá svaly. Budeme se učit choreografie krok po kroku tak aby to zvládl úplně každý a mohl tak z hodin Bodystylingu odcházet s tím, že se naučil něco nového a také udělal něco pro svoje tělo. Poslední částí hodiny bude protažení svalů, které byly v průběhu hodiny namáhány. Dochází tedy nejen k posílení, ale i zvýšení flexibility svalů. Bodystyling je vhodný pro každého s výjimkou těhotných žen a to z důvodu náročnějšího posilování břišních svalů.

Dalším prvkem na který se můžete těšit je cvičební program Addicted to sweat, jehož autorkou je profesionální fitness instruktorka a osobní trenérka Madonny Nicole Winhoffer. Jde o posilovací program s jednoduchými pomůckami a s váhou vlastního těla navržený odborníkem.

Na hodinu je třeba si vzít: Vhodné oblečení a obuv, ručník (ne malinký, budeme jej používat i jako cvičební pomůcku), dostatek tekutin a cvičební podložku (karimatku).

Kam?

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 773 257 979.


Najdete nás i na Facebooku
Studio Kamilla, Masarykovo náměstí 59, Bystřice nad Pernštejnem 593 01  
All Rights Reserved Webdesign by RK © 2011