zes1

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ TĚLA

KAVITACE

• alternativa chirurgické liposukce – ruce, nohy, břicho,…

PRESOTERAPIE


• přístrojová lymfatická masáž nohou
• skořicové anticelulitové zábaly nohou

TRIPOLLAR - neinvazivní liposukce

INJEČKNÍ LIPOLÝZA - krásné křivky bez operace
KAVITACE


Nabízíme Vám neinvazní, bezbolestnou, bezpečnou a rychlou alternativu tumescentní liposukce. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena a předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez rekuperačního období. Po ošetření můžete okamžitě pokračovat v běžných denních aktivitách, nepociťujete žádnou bolest a pokožka zůstává nedotčena.
zpět nahoru

PRESOTERAPIE – přístrojová lymfatická masáž


Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž- ovlivnění mízního systému je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvětšuje zátěž našeho mízního systému, která se projevuje únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin. Osoby se zatížením končetin - jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky apod., ale i sportovci - zvýšeně zatěžují mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou masáže. Ta je vhodná i tehdy, když únava nohou, například po rušném dni, Vás doslova nutí položit si nohy co nejvýše. Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitidě, která vzniká jak je známo především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy.
zpět nahoru

zes2

TriPollar

Revoluční neinvazivní liposukce TriPollar využívá nejmodernější radiofrekvenční technologii , která umožňuje koncentrovanou energii velmi přesně zaměřit na vybrané partie. Poté zkapalní podkožní tuk, který je tělem vyloučen přirozenou cestou. Nechává přitom kůži spolu s vaskulární, nervovou a svalovou tkání nezměněnou. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné proceduře. Odstranění tukových buněk je trvalé, ne pouze dočasné a nemůže dojít k jejich opětovnému nabytí na objemu. Bezbolestná liposukce přístrojem TriPollar je neinvazivní alternativou k běžným liposukčním procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena nebo předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez rekonvalescence. Po zákroku můžete okamžitě pokračovat ve svém každodenním životě.
zpět nahoru

Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace

Více informací naleznete v letáku
zpět nahoru

Studio Kamilla, Masarykovo náměstí 59, Bystřice nad Pernštejnem 593 01  
All Rights Reserved Webdesign by RK © 2011